Willa Kaga House1

  • 55 m²

Willa Kaga House1 Tokio oferuje szybki dostęp do takich atrakcji miasta jak Shinkoiwa Lumiere Shotengai, w odległości 450 metrów.

Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w kuchni w willi. Restauracja Kuroge Wagyu Yakiniku Kessaku Shin Koiwa leży w mniej niż 200 metrach.

Chram Shirahige leży w odległości 6-minutowego spaceru, a Otama Inari Shrine znajduje się jedynie 11 min pieszo od willi. Willa w Tokio zapewnia również dostęp do takich atrakcji przyrodniczych jak Ogrody Mukojima-Hyakkaen, w 4 km. Willa Kaga House1 jest położona w dzielnicy Katsushika Ward w ciągu prawie 10 min jazdy samochodem od obiektów biznesowych, takich jak Wieża telewizyjna i widokowa Tokyo Skytree. Najbliższa stacja kolejowa to Shin-Koiwa, w malej odległości od obiektu w Tokio.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Kaga House1 Tokio
Hanamikaku貸切一軒家4Ldk新小岩駅徒歩5分電車で東京駅13分新宿駅30分ディズニーまで30分成田エクスプレスで65分直通
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hanamikaku貸切一軒家4Ldk新小岩駅徒歩5分電車で東京駅13分新宿駅30分ディズニーまで30分成田エクスプレスで65分直通

8.8
Świetny 34 opinie
139 m od nieruchomości
USD 307 USD 276
za noc
Cozy house Tokyo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy house Tokyo

8.5
Świetny 2 opinie
144 m od nieruchomości
USD 274 USD 247
za noc
木香mokkoh Modern Japanese Style Room By Train15 Minutes To Tokyo Station
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

木香mokkoh Modern Japanese Style Room By Train15 Minutes To Tokyo Station

8.6
Świetny 49 opinii
656 m od nieruchomości
USD 297 USD 267
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiM130050948
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Willa Kaga House1 ma kuchnię?
      Tak, Willa Kaga House1 zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Willa Kaga House1 otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety obiekt nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Kaga House1 Tokio

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij